535 643 438
calltce@gmail.com

Partnerzy

Nasi Partnerzy
są dla nas ważni

Nasza szkoła istnieje od 2014 roku, od tego czasu udało nam się nawiązać wiele bliskich relacji z różnymi szkołami, placówkami oświatowymi oraz firmami.

Takie miejsca i osoby nazywamy PARTNERAMI.  A partnerstwo to polega na tym, że prowadzimy zajęcia bezpośrednio “u Partnerów” i często na bardzo preferencyjnych warunkach!

W praktyce wygląda to tak, że nasi nauczyciele przyjeżdżają i prowadzą zajęcia bezpośrednio w salach lekcyjnych wynajętych lub użyczonych nam przez SZKOŁĘ lub FIRMĘ PARTNERSKĄ.

Warto dodać też, że w 2022 roku połączyliśmy dwie niezależnie działające szkoły: Tarnowskie Centrum Edukacji oraz Twoje Centrum Edukacji. Aby zachować ciągłość nauki uczniów z Tarnowa i okolic, mają oni możliwość korzystania z zajęć w Twoim Centrum Edukacji z dużymi zniżkami do końca 2022 roku.

Poznaj naszych Partnerów

Szkoła Podstawowa w Woli Rzędzińskiej

Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej

im. bł. Edmunda Bojanowskiego

Ze Szkołą Podstawową nr 2 w Woli Rzędzińskiej współpracujemy niemalże od początku istnienia TCE bo od 2015 roku. Prowadzimy tam zajęcia stacjonarne oraz lekcje ONLINE z języka angielskiego, gry na gitarze, gry na ukulele a dawniej również z matematyki.

Szkoła Podstawowa w Tarnowcu

Szkoła Podstawowa w Tarnowcu

im. Hetmana Jana Tarnowskiego

Ze Szkołą Podstawową w Tarnowcu współpracujemy od 2016 roku. Na terenie szkoły prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, gry na gitarze, gry na ukulele oraz na fortepianie. W roku szkolnym 2021/2022 na terenie szkoły odbyły również warsztaty muzyczne!

Szkoła Podstawowa w Zgłobicach

Szkoła Podstawowa w Zgłobicach

im. K. K. Baczyńskiego

Ze Szkołą Podstawową w Zgłobicach współpracujemy od 2017 roku. W ostatnich latach mamy tam aż trzy dni języka angielskiego! Na terenie szkoły prowadzimy również zajęcia z gry na gitarze oraz ukulele. W roku szkolnym 2021/2022 w szkole odbyły się warsztaty muzyczne!

Szkoła Podstawowa w Siedliskach

Szkoła Podstawowa w Siedliskach

im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Ze szkołą w Siedliskach nawiązaliśmy kontakt w 2017 roku poprzez naszą nauczycielkę - Siedliczankę. Od tego czasu współpraca układa się wyśmienicie! W Siedliskach uczymy języka angielskiego, gry na gitarze oraz gry na ukulele. Duże wsparcie otrzymaliśmy również od księdza proboszcza z parafii w Siedliskach.

Szkoła Podstawowa w Szynwałdzie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szynwałdzie

im. Armii Krajowej

Ze Szkołą Podstawową w malowniczym Szynwałdzie! To szkoła artystyczna, choć nieoficjalnie. Zaczęliśmy współpracę w 2017 roku od lekcji gitary i ukulele. Obecnie na terenie szkoły prowadzimy również język angielski. W roku szkolnym 2021/2022 na terenie szkoły odbyły się warsztaty muzyczne!

Szkoła Podstawowa w Koszycach Wielkich

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koszycach Wielkich

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koszycach Wielkich to również nasz długoletni Partner. Zaczęło się od kilku godzin języka angielskiego w 2018 roku a "skończyło" na angielskim, gitarze, ukulele oraz matematyce ONLINE! Na terenie szkoły w roku 2021/2022 odbyły warsztaty muzyczne. Mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec!

Szkoła Podstawowa w Zaczarniu

Szkoła Podstawowa w Zaczarniu

im. Marii Konopnickiej

Szkoła Podstawowa w Zaczarniu jest położona w bardzo malowniczej scenerii, dlatego uczenie tam to duża przyjemność! Współpracę rozpoczęliśmy w roku 2016 i trwa ona nieprzerwanie do dzisiaj. Na terenie szkoły odbył się koncert. Obecnie prowadzimy tam zajęcia z gry na gitarze, ukulele oraz z języka angielskiego.

Szkoła Podstawowa w Łękawce

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łękawce

im. Ks. Jerzego Popiełuszki

Szkoła w Łękawce to nasza "nowa Szkoła" współpracę rozpoczęliśmy w 2021 roku. Łękawka to piękne miejsce, dlatego nauczyciele niemalże "walczyli" o to, kto będzie tam jeździł. Na razie prowadzimy tam zajęcia z gry na ukulele, jednak w tym roku szkolnym planujemy zaproponować jeszcze uczniom lekcje języka angielskiego.

Dom Katechetyczny w Krzyżu

Dom Katechetyczny w Krzyżu

im. Św. Jana Pawła II

Dom Katechetyczny w Krzyżu to miejsce niezwykłe. Bardzo rzadko można spotkać tak prężnie działające "domy kultury" funkcjonujące wyłącznie dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności i parafii. W Domu Katechetycznym uczymy od 2014 roku i prowadzimy tam zajęcia z języka angielskiego, gry na gitarze oraz gry na fortepianie.

RABATY!

W 2022 roku połączyliśmy dwie marki – Twoje Centrum Edukacji oraz Tarnowskie Centrum Edukacji. Chcemy, żeby nasi Uczniowie z Tarnowa i okolic mieli możliwość jeszcze przez jakiś czas kontynuować zajęcia korzystając z takich stawek za zajęcia, do jakich są przyzwyczajeni. Dlatego, do końca 2024 roku mamy dla nich przygotowane RABATY. 

Zajęcia indywidualne – RABAT 12,5%

Zajęcia dwuosobowe – RABAT 25,5%

Zajęcia grupowe – RABAT 20%

Szczegółowe informacje na temat RABATÓW oraz tego, jak z nich skorzystać znajdziecie klikając w przycisk poniżej.

CENY LEKCJI PO NALICZENIU RABATÓW

Lekcje indywidualne – 70 zł (standardowo 80zł)

Lekcje dwuosobowe – 45 zł (standardowe 60zł)

Lekcje grupowe – 40 zł (standardowo 50zł)

Ceny dotyczą opłaty za 1 uczestnika zajęć za jedne zajęcia (50 minut)

Program “Bądź Edu-Kreatywny” jest dodatkową możliwością aktywności dla naszych Uczniów oraz Sympatyków TCE!

Z ewaluacji przeprowadzonej w lutym/marcu 2022 roku, ponad 95% naszych Uczniów poleciłoby lub już poleciło naszą szkołę innym. 

Teraz za każdego nowego Ucznia*, który rozpocznie naukę w TCE, otrzymacie bezpłatną lekcję, a najbardziej Edu-Kreatywni mogą zgarnąć nawet bezpłatny miesiąc czy rok!

W przyszłości przewidujemy również konkursy artystyczne dla Edu-Kreatywnych, w których będzie można wygrać nie tylko lekcje a również np. instrumenty!

Aby skorzystać z benefitów PROGRAMU “Bądź Edu-Kreatwyny” trzeba zostać jego UCZESTNIKIEM! Można to zrobić klikając TUTAJ lub wchodząc w zakładkę DOKUMENTY -> “Dołącz do Edu-Kreatywnych!

*Uczeń musi spełniać kryteria opisane w Ogólnych Warunkach Programu “Bądź Edu-Kreatywny”.

W TCE dbamy o naszych Partnerów

Jak działa nasz program?

Dołączasz do programu wypełniając “Formularz dołączenia do Programu” .

Polecasz nam Nowego Ucznia, których chciałby rozpocząć naukę w TCE.

Jeśli Uczeń spełni kryteria (Można je sprawdzić w Formularzu) otrzymujesz 1 darmową lekcję.

Nie ma limitu pozyskanych Uczniów! Bezpłatne lekcje się kumulują i przechodzą na kolejne miesiące!