matematyka

Indywidualne lekcje online

Matematyka online

Matematyka jest przedmiotem, który przewija się na praktycznie każdym etapie naszej edukacji. Bardzo często zdarza się, że zaległości czy trudności na początkowym etapie nauki matematyki przyczyniają się do poważnych problemów w szkole średniej czy na studiach.

Dlatego nie ma na co czekać. Nawet jeżeli uczeń radzi sobie nieźle, warto usystematyzować jego wiedzę. Nasi nauczyciele są wsparciem dla ucznia i pomagają mu osiągnąć systematyczność w nauce. Zdanie matury czy egzaminu ósmoklasisty nie musi być „drogą przez mękę”.

Złożona figura matematyczna - Twoje Centrum Edukacji - matematyka - lekcje online
159

Ceny zajęć w TCE są takie same dla wszystkich przedmiotów

Lekcja trwa 50 minut

Poznaj naszych nauczycieli

Twoje Centrum Edukacji - matematyka - lekcje online -Grzegorz Woskowicz

Grzegorz Woskowicz

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie studiował na wydziałach Matematyki Stosowanej i Zarządzania. Korepetycji udziela od wielu lat uczniom na każdym etapie edukacji (od szkoły podstawowej po studentów).

Stawia na wiedzę praktyczną, czyli umiejętność wykorzystania wiedzy teoretycznej w rzeczywistości. W wolnych chwilach doskonali swoje umiejętności gry w brydża. Gra w tarnowskiej lidze okręgowej i turniejach par.

Twoje Centrum Edukacji - matematyka - lekcje online Krystyna_kalicinska_liszka

Krystyna
Kalicińska - Liszka

Nauczyciel z zawodu i zamiłowania. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Katowicach.

Nauczyciel dyplomowany, długoletni staż pracy pedagogicznej, sukcesy zawodowe. Liczne szkolenia zawodowe, kursy, warsztaty, w tym studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki.

Poza pracą zawodową lubi poezję śpiewaną, muzykę organową, turystykę górską.

Napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego

Jeśli podasz nam swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego. Możesz również podać swój numer w wiadomości poniżej.

Częste pytania

Frequently Asked Questions

Twoje Centrum Edukacji jest szkołą ONLINE, a w związku z tym zajęcia odbywają się zdalnie.

Nasza szkoła korzysta z dedykowanej platformy, która umożliwia bardzo skuteczne prowadzenie zajęć z każdej dziedziny.

Uczeń przed lekcją dostaje powiadomienie na swój adres mailowy - teraz wystarczy tylko kliknąć w link i już zaczyna się lekcja.

Uczeń sam decyduje o tym, ile lekcji w tygodniu chce mieć. My zachęcamy do tego, żeby zaczynać od jednej lekcji w tygodniu, a w razie potrzeby zwiększać ilość zajęć w kolejnych miesiącach nauki.

Wyjątkiem są sytuacje, gdy nasz uczeń potrzebuje dużej intensywności zajęć, na przykład ze względu na wyjazd za granicę lub ważny egzamin. Wtedy zwykle proponujemy większą ilość zajęć w tygodniu.

W TCE jedna godzina lekcyjna trwa 50 minut. Można również korzystać z zajęć w blokach trwających 100 minut.

Wystarczy jakiekolwiek urządzenie umożliwiające połączenie się z internetem! Może to być: komputer, tablet, smartphone itd.

Przydadzą się również słuchawki oraz mikrofon, choć wystarczy po prostu zwykły zestaw słuchawkowy (do telefonu).

W każdej chwili! Nasza szkoła pracuje przez cały rok i przez cały rok można zapisywać się na zajęcia. To jest właśnie wyjątkowe w TCE - całkowita swoboda naszych uczniów.

Każdy nasz uczeń podejmuje naukę w TCE na okres 1 miesiąca. "Umowa" ta jest przedłużana automatycznie na kolejne miesiące, aż do momentu zakończenia nauki.

Czyli, jeżeli uczeń potrzebuje chodzić na konwersacje z języka niemieckiego przez 2 miesiące przed wyjazdem na ważną konferencję, to u nas jest to absolutnie możliwe!

Nasza szkoła stawia tylko i wyłącznie na lekcje indywidualne, w tym się specjalizujemy!

Cena za 1 lekcję to zawsze 80 zł

Płatność za zajęcia jest dokonywana automatycznie poprzez pobranie należności z podpiętej karty płatniczej.

Płatność naliczana jest za cały miesiąc z góry na podstawie planowanych zajęć. Do płatności mogą być doliczone lekcje dodatkowe z poprzedniego miesiąca oraz mogą być odliczone zajęcia, na których nieobecny był nauczyciel, a których uczeń nie chce odrobić.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w Regulaminie.

W takiej sytuacji koniecznie musi to zgłosić nauczycielowi prowadzącemu zajęcia. Jeżeli zajęcia zostały poprawnie odwołane, Uczniowi przysługuje możliwość ich odrobienia.

Jednak nie każde zajęcia mogą zostać odrobione. Uczniowi przysługuje taka liczba odrobień w każdym miesiącu, ile ma zajęć w każdym tygodniu. Czyli, jeżeli uczeń chodzi na zajęcia z języka angielskiego 2 razy w tygodniu, to w każdym miesiącu może odwołać oraz odrobić 2 lekcje. Każde kolejne odwołane zajęcia "przepadają".

Należy pamiętać o tym, że odrabianie zajęć jest opcjonalne. Jednak zachęcamy do korzystania z tej możliwości. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce REGULAMIN.

Podane ceny zajęć to ceny brutto. Oznacza to, że cena jest ostateczna i nie trzeba doliczać do niej podatku VAT czy innych opłat. 

Oczywiście! Po dokonanej płatności rachunek za zajęcia jest automatycznie generowany i można go pobrać w Panelu Płatnika.

Ze względu na to, że "edukacja" jest zwolniona z podatku VAT, po dokonanej płatności Płatnik otrzymuje rachunek a nie Fakturę VAT. Taki rachunek można wliczyć w koszty prowadzonej działalności.

Podmiotem świadczącym usługi jest firma:

Nazwa: TCE Wojciech Koćwin

NIP: 8733225035

Adres siedziby: ul. Krakowska 176, 33-100 Tarnów