język niemiecki

Indywidualne lekcje online

Niemiecki online jest super!

Deutsch online ist prima!

Język niemiecki to drugi pod względem popularności język obcy w Polsce. Uczą się go pilnie nie tylko maturzyści i studenci, ale również przedsiębiorczy dorośli współpracujący z niemieckimi firmami, które działają na polskim rynku.

Twoje Centrum Edukacji - niemiecki - lekcje online
159

Ceny zajęć w TCE są takie same dla wszystkich przedmiotwów

Lekcja trwa 50 minut

Poznaj naszych nauczycieli

Magdalena Wodzińska

Cześć! Nazywam się Magda i jestem nauczycielką języka niemieckiego. Nauczaniem zajmuję się nieprzerwanie od 2013 roku.

Miałam przyjemność uczyć wielu wspaniałych uczniów, których zaraziłam pasją do języka niemieckiego.

Prywatnie moją pasją są podróże i jazda na motorze. Serdecznie zapraszam na lekcje do mnie!

Napisz do nas!

skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego

Jeśli podasz nam swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego. Możesz również podać swój numer w wiadomości poniżej.

Częste pytania

Frequently Asked Questions

Twoje Centrum Edukacji jest szkołą ONLINE, a w związku z tym zajęcia odbywają się zdalnie.

Nasza szkoła korzysta z dedykowanej platformy, która umożliwia bardzo skuteczne prowadzenie zajęć z każdej dziedziny.

Uczeń przed lekcją dostaje powiadomienie na swój adres mailowy - teraz wystarczy tylko kliknąć w link i już zaczyna się lekcja.

Uczeń sam decyduje o tym, ile lekcji w tygodniu chce mieć. My zachęcamy do tego, żeby zaczynać od jednej lekcji w tygodniu, a w razie potrzeby zwiększać ilość zajęć w kolejnych miesiącach nauki.

Wyjątkiem są sytuacje, gdy nasz uczeń potrzebuje dużej intensywności zajęć, na przykład ze względu na wyjazd za granicę lub ważny egzamin. Wtedy zwykle proponujemy większą ilość zajęć w tygodniu.

W TCE jedna godzina lekcyjna trwa 50 minut. Można również korzystać z zajęć w blokach trwających 100 minut.

Wystarczy jakiekolwiek urządzenie umożliwiające połączenie się z internetem! Może to być: komputer, tablet, smartphone itd.

Przydadzą się również słuchawki oraz mikrofon, choć wystarczy po prostu zwykły zestaw słuchawkowy (do telefonu).

W każdej chwili! Nasza szkoła pracuje przez cały rok i przez cały rok można zapisywać się na zajęcia. To jest właśnie wyjątkowe w TCE - całkowita swoboda naszych uczniów.

Każdy nasz uczeń podejmuje naukę w TCE na okres 1 miesiąca. "Umowa" ta jest przedłużana automatycznie na kolejne miesiące, aż do momentu zakończenia nauki.

Czyli, jeżeli uczeń potrzebuje chodzić na konwersacje z języka niemieckiego przez 2 miesiące przed wyjazdem na ważną konferencję, to u nas jest to absolutnie możliwe!

Nasza szkoła stawia tylko i wyłącznie na lekcje indywidualne, w tym się specjalizujemy!

Cena za 1 lekcję to zawsze 80 zł

Płatność za zajęcia jest dokonywana automatycznie poprzez pobranie należności z podpiętej karty płatniczej.

Płatność naliczana jest za cały miesiąc z góry na podstawie planowanych zajęć. Do płatności mogą być doliczone lekcje dodatkowe z poprzedniego miesiąca oraz mogą być odliczone zajęcia, na których nieobecny był nauczyciel, a których uczeń nie chce odrobić.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w Regulaminie.

W takiej sytuacji koniecznie musi to zgłosić nauczycielowi prowadzącemu zajęcia. Jeżeli zajęcia zostały poprawnie odwołane, Uczniowi przysługuje możliwość ich odrobienia.

Jednak nie każde zajęcia mogą zostać odrobione. Uczniowi przysługuje taka liczba odrobień w każdym miesiącu, ile ma zajęć w każdym tygodniu. Czyli, jeżeli uczeń chodzi na zajęcia z języka angielskiego 2 razy w tygodniu, to w każdym miesiącu może odwołać oraz odrobić 2 lekcje. Każde kolejne odwołane zajęcia "przepadają".

Należy pamiętać o tym, że odrabianie zajęć jest opcjonalne. Jednak zachęcamy do korzystania z tej możliwości. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce REGULAMIN.

Podane ceny zajęć to ceny brutto. Oznacza to, że cena jest ostateczna i nie trzeba doliczać do niej podatku VAT czy innych opłat. 

Oczywiście! Po dokonanej płatności rachunek za zajęcia jest automatycznie generowany i można go pobrać w Panelu Płatnika.

Ze względu na to, że "edukacja" jest zwolniona z podatku VAT, po dokonanej płatności Płatnik otrzymuje rachunek a nie Fakturę VAT. Taki rachunek można wliczyć w koszty prowadzonej działalności.

Podmiotem świadczącym usługi jest firma:

Nazwa: TCE Wojciech Koćwin

NIP: 8733225035

Adres siedziby: ul. Krakowska 176, 33-100 Tarnów