język angielski

Indywidualne lekcje online

Angielski online jest super!

English online rules!

Taka forma zajęć w przypadku języków obcych jest bardzo skuteczna, ponieważ pozwala na wykorzystanie narzędzi, które nie są dostępne podczas zajęć stacjonarnych.

Twoje Centrum Edukacji - angielski - lekcje online
159

Ceny zajęć w TCE są takie same dla wszystkich przedmiotów

Lekcja trwa 50 minut

Poznaj naszych nauczycieli

Anna
Łesyk

Absolwentka PWSZ w Tarnowie. Ukończyła filologię angielską ze specjalnością asystenta językowego w biurze. Od 2017 roku prowadzi lekcje w TCE.

Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania. Interesuje się również literaturą i psychologią.

Twoje Centrum Edukacji - angielski - lekcje online_Marta_Majcher

Marta
Majcher

Cześć! Nazywam się Marta Majcher i uczę języka angielskiego. Pierwsze doświadczenia w nauczaniu zdobyłam ponad 10 lat temu, pracując jako wolontariusz.

Od tamtej pory pracowałam w szkole podstawowej i szkołach językowych, gdzie miałam przyjemność prowadzić zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.

Najlepiej pracuje mi się z dziećmi i nastolatkami. Możliwość przekazywania wiedzy i obserwowanie czynionych przez uczniów postępów daje mi ogromną satysfakcję.

Jestem otwartą, pozytywnie nastawioną osobą. W wolnym czasie czytam, rozwiązuję krzyżówki i spędzam czas z moimi dwoma cudownymi psami. Zachęcam do zapisania się na moje zajęcia!

Twoje Centrum Edukacji - angielski - lekcje online Natalia_Papuga

Natalia
Papuga

Jestem idealistką wierzącą, że wszędzie da się donieść kaganek oświaty. Swoją przygodę z nauczaniem zaczęłam w 2012 roku, choć wtedy jeszcze nie wiedziałam, że edukacja to moja przyszłość.

Staram się być zawsze uśmiechnięta i otwarta na ucznia. Wierzę w naukę poprzez zabawę, co bardzo przypada do gustu moim najmłodszym podopiecznym.

Wyjątkową przyjemność czerpię z uczenia uczniów starszych klas szkoły podstawowej oraz szkół średnich. Chcesz przygotować się do egzaminu? Żaden problem! Zapewniam miłą atmosferę i długofalowe efekty 🙂

Twoje Centrum Edukacji - angielski - lekcje online Galia_Kuta

Galia
Kuta

Absolwentka Uniwersytetu Sofijskiego – filologia angielska, ukończyła dwujęzyczną, średnią szkołę języka angielskiego w Sofii. 

Pracowała w Zespole Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie jako nauczyciel anglista. Prowadziła szkołę językową i centrum zabaw dla dzieci „Simba” w Tarnowie. Pracowała w „ English Language Club”, prowadziła zajęcia grupowe dla dorosłych w ramach kursu języka angielskiego w systemie „Super learning”- wszystkie poziomy zaawansowania.

Biegle mówi w trzech językach – polskim, bułgarskim, angielskim oraz zna język niemiecki na poziomie średnio zaawansowanym. Kocha sport, interesuje się zdrowym stylem życia, muzyką i ekologią.

Cechuje ją życzliwe podejście do swoich uczniów, serdeczność w kontaktach oraz stałe wsparcie. Doskonale buduje poczucie własnej wartości u uczniów, potrafi nieustannie podtrzymywać zainteresowanie nauką języka osób nauczanych, skuteczna, empatyczna i wspomagająca.

Twoje Centrum Edukacji - angielski - lekcje online Joanna_Zacharska

Joanna
Zacharska

Cześć! Nazywam się Joanna Zacharska i jestem nauczycielką języka angielskiego. Uczę od 2017
roku na różnych poziomach zaawansowania.

Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży.
W swojej pracy stosuję różnorodne metody oraz stawiam na indywidualne podejście do ucznia.
 
Uwielbiam czytać książki i podróżować. Serdecznie zapraszam na moje zajęcia!

Anna
Gwóźdź

Cześć, jestem Anna. Od roku prowadzę zajęcia z języka angielskiego. Pracowałam z dziećmi i młodzieżą, najchętniej uczę ósmoklasistów i maturzystów. 
W wolnym czasie czytam fantasy. 
Serdecznie zapraszam na moje zajęcia! 
Twoje Centrum Edukacji - angielski - lekcje online Joanna_Grajewska

Joanna
Grajewska

Dzień dobry. Nazywam się Joanna Grajewska i jestem nauczycielem języka angielskiego. Pracuję jako nauczyciel od ponad 20 lat.

W tym czasie pracowałam z uczniami praktycznie w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach i indywidualnie.

Lubię aktywnie spędzać czas uprawiając sporty lub podróżując. Moją pasją jest też czytanie książek. Zapraszam na moje zajęcia.

Twoje Centrum Edukacji - angielski - lekcje online Tomasz_Krzyżanowski

Tomasz Krzyżanowski

Witaj! Nazywam się Tomasz Krzyżanowski i zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Posiadam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych, począwszy od dzieci w wieku wczesnoszkolnym po młodzież i osoby dorosłe.

Nauczanie to nie tylko moja praca, ale i pasja! Kieruję się zasadą, że nauka języka obcego może jednocześnie sprawiać radość i być efektywna.

W wolnych chwilach poświęcam się czytaniu książek, zwłaszcza tych z dreszczykiem emocji. Uwielbiam też sport i rozrywkę elektroniczną.

Zapraszam na zajęcia! Enter to learn, leave to achieve.

Twoje Centrum Edukacji - angielski - lekcje online Kamil_Tchorzewski

Kamil Tchórzewski

Absolwent PWSZ w Tarnowie – filologia angielska. Absolwent WSE w Krakowie – lingwistyka stosowana – specjalizacja: przekład ustny i pisemny, tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne.

Zainteresowania: lingwistyka, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia konferencyjne, język techniczny. Na co dzień zajmuje się tłumaczeniami dokumentów, spotkań, instrukcji obsługi różnych urządzeń przemysłowych, silników, maszyn, katalogów itd. W TCE spełnia się także jako nauczyciel i bardzo to lubi.

Napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego

Jeśli podasz nam swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego. Możesz również podać swój numer w wiadomości poniżej.

Częste pytania

Frequently Asked Questions

Twoje Centrum Edukacji jest szkołą ONLINE, a w związku z tym zajęcia odbywają się zdalnie.

Nasza szkoła korzysta z dedykowanej platformy, która umożliwia bardzo skuteczne prowadzenie zajęć z każdej dziedziny.

Uczeń przed lekcją dostaje powiadomienie na swój adres mailowy - teraz wystarczy tylko kliknąć w link i już zaczyna się lekcja.

Uczeń sam decyduje o tym, ile lekcji w tygodniu chce mieć. My zachęcamy do tego, żeby zaczynać od jednej lekcji w tygodniu, a w razie potrzeby zwiększać ilość zajęć w kolejnych miesiącach nauki.

Wyjątkiem są sytuacje, gdy nasz uczeń potrzebuje dużej intensywności zajęć, na przykład ze względu na wyjazd za granicę lub ważny egzamin. Wtedy zwykle proponujemy większą ilość zajęć w tygodniu.

W TCE jedna godzina lekcyjna trwa 50 minut. Można również korzystać z zajęć w blokach trwających 100 minut.

Wystarczy jakiekolwiek urządzenie umożliwiające połączenie się z internetem! Może to być: komputer, tablet, smartphone itd.

Przydadzą się również słuchawki oraz mikrofon, choć wystarczy po prostu zwykły zestaw słuchawkowy (do telefonu).

W każdej chwili! Nasza szkoła pracuje przez cały rok i przez cały rok można zapisywać się na zajęcia. To jest właśnie wyjątkowe w TCE - całkowita swoboda naszych uczniów.

Każdy nasz uczeń podejmuje naukę w TCE na okres 1 miesiąca. "Umowa" ta jest przedłużana automatycznie na kolejne miesiące, aż do momentu zakończenia nauki.

Czyli, jeżeli uczeń potrzebuje chodzić na konwersacje z języka niemieckiego przez 2 miesiące przed wyjazdem na ważną konferencję, to u nas jest to absolutnie możliwe!

Nasza szkoła stawia tylko i wyłącznie na lekcje indywidualne, w tym się specjalizujemy!

Cena za 1 lekcję to zawsze 80 zł

Płatność za zajęcia jest dokonywana automatycznie poprzez pobranie należności z podpiętej karty płatniczej.

Płatność naliczana jest za cały miesiąc z góry na podstawie planowanych zajęć. Do płatności mogą być doliczone lekcje dodatkowe z poprzedniego miesiąca oraz mogą być odliczone zajęcia, na których nieobecny był nauczyciel, a których uczeń nie chce odrobić.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w Regulaminie.

W takiej sytuacji koniecznie musi to zgłosić nauczycielowi prowadzącemu zajęcia. Jeżeli zajęcia zostały poprawnie odwołane, Uczniowi przysługuje możliwość ich odrobienia.

Jednak nie każde zajęcia mogą zostać odrobione. Uczniowi przysługuje taka liczba odrobień w każdym miesiącu, ile ma zajęć w każdym tygodniu. Czyli, jeżeli uczeń chodzi na zajęcia z języka angielskiego 2 razy w tygodniu, to w każdym miesiącu może odwołać oraz odrobić 2 lekcje. Każde kolejne odwołane zajęcia "przepadają".

Należy pamiętać o tym, że odrabianie zajęć jest opcjonalne. Jednak zachęcamy do korzystania z tej możliwości. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce REGULAMIN.

Podane ceny zajęć to ceny brutto. Oznacza to, że cena jest ostateczna i nie trzeba doliczać do niej podatku VAT czy innych opłat. 

Oczywiście! Po dokonanej płatności rachunek za zajęcia jest automatycznie generowany i można go pobrać w Panelu Płatnika.

Ze względu na to, że "edukacja" jest zwolniona z podatku VAT, po dokonanej płatności Płatnik otrzymuje rachunek a nie Fakturę VAT. Taki rachunek można wliczyć w koszty prowadzonej działalności.

Podmiotem świadczącym usługi jest firma:

Nazwa: TCE Wojciech Koćwin

NIP: 8733225035

Adres siedziby: ul. Krakowska 176, 33-100 Tarnów